22 лют. 2017

Тиждень української мови 2017

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у нашій школі. В рамках тижня української мови проводилися тематичні уроки, виховні години, вікторини, виставки літератури та малюнків, де учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови. Для початкової ланки було проведене свято «Мій перший найкращий зошит». Кожна сторінка була цікавою і повчальною. Палко і трепетно звучали віршовані рядки з вуст найменших учасників. Учні 5-11 класів вивчали українську мову під час цікавої вікторини «Подорож океаном рідної мови».
15 лют. 2017

Мій біль - Афганістан

15 лютого для учнів нашої школи. проведена тематична лінійка "Мій біль - Афганістан". Розповіді ведучих чергувалися із віршами про події афганської війни. Афганська війна. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя не одного українця і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин. З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого було проведено виставку дитячого малюнку «Мій біль – Афганістан». Учні в своїх роботах показали бачення тогочасних подій, наскільки змогли передали свої хвилювання і сподівання на встановлення миру.
7 лют. 2017

День безпечного Інтернету

7 лютого 2017 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». День безпечного Інтернету відзначається другого дня другого тижня другого місяця щорічно.Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю. День безпечного Інтернету (SafeInternetDay) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії.
4 лют. 2017

Вечер встречи выпускников

Вчерашним, сегодняшним и будущим выпускникам: Всем, кто разделяет с нами заботы, тревоги и радости школьной жизни: Посвящается наш праздничный вечер, вечер встречи выпускников!
30 січ. 2017

Урок пам’яті “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”

29 січня виповнилося 99 років з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під однойменним селищем, що за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ма київськими студентами і гімназистами, що захищали підступи до Києва,, тривав протягом 5 годин. У перебігу військових дій вирішального значення цей бій не мав, та у свідомості багатьох набув особливого значення завдяки героїзму української молоді. У школі пройшов Урок пам’яті “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”.
23 січ. 2017

Урочиста лінійка присвячена Дню Соборності України

Сьогодні в нашій школі відзначили День Соборності України. День Собо́рності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
18 січ. 2017

XII турнир "Юних географів" з теми "ЗЕМЛЯ - НАШ ДІМ"

Учні нашої школи Набока Юлія,7 клас,Тонконог Жасміна та Ертель Альона, 9 клас захищали проекти з географії. Турнір відбувся на базі гімназії №3.
5 січ. 2017

До уваги учнів і батьків!

Терміни канікул: 24 грудня 2016 року - 9 січня 2017 року. До школи 10 січня 2017 року
26 груд. 2016

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

Щиро вітаємо з Новим роком! Нехай усі невдачі та втрати стануть лише пилинкою минулого, нехай цей рік подарує щастя та добробут, нехай у сердці полихає яскравий вогонь любові, нехай вдачі та везіння достатньо буде на весь рік. Нехай всім щастить!
23 груд. 2016

НОВОРІЧНЕ СВЯТО (для учнів старших класів)

Новогодняя сказка "В некотором царстве, в некотором государстве..." для старшеклассников