12 жовт. 2017

Козацькі забави

12.10 17 напередодні свята 14 жовтня, присвяченому Українському Козацтву, в нашій школі були проведені спортивні змагання - веселі старти - "Гей, ви, хлопці, славні запорожці!".
3 жовт. 2017

День працівника освіти

Урочисте свято до Дня вчителя. Яскраві виступи наших школярів, як прояв щирої любові та поваги до щоденної праці наших освітян. Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня, і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства. У нашій школі відбулося свято «Свого вчителя любимо і пам’ятаємо». Директор школи Черкашина Тетяна Степанівна привітала усіх працівників школи, а учні підготували цікавий та веселий концерт. Учителі в свою чергу, подякували всім за позитив і гарний настрій.
21 вер. 2017

Міжнародний день миру

День відмови від насильства і припинення вогню в усіх куточках Землі відзначається з ініціативи ООН Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002 року, коли на Генеральній Асамблеї ООН була прийнята відповідна резолюція про встановлення дати святкування.
21 вер. 2017

Осінній вернісаж

В школі проводилась виставка дитячих поробок з овочів "Дари осені" вражають фантазія, талант та креативність учнів навчального закладу.
18 вер. 2017

Місячник цивільного захисту

З 15 вересня по 17 жовтня 2017 року в школі проведено Місячник цивільного захисту під час якого: Проведені тематичні виховні заходи, конкурси, вікторини із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового, активного способу життя, дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті.
15 вер. 2017

Пам’ятаймо заради життя!

Без минулого немає майбутнього. Подвиг українського народу у Другій світовій війні не підлягає забуттю. Ми повинні пам’ятати героїв-визволителів заради життя на землі. 16 вересня 2017 року відзначалася 74-а річниця визволення м. Первомайський від нацистських загарбників.
1 вер. 2017

Урок патріотичного виховання в ЗОШ №1

Тематичний напрям Першого уроку для учнів: "Європа – наш цивілізаційний вибір". Теми проведених уроків: «Україна на карті Європи», «Ми – діти європейської родини», «Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки…», «Україна – Європа: історичний і культурний діалог», «Європейське майбутнє України», «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну», «Європейські цінності – основа демократичної України». Запропоновані матеріали спрямовані на поглиблення знань школярів про інтеграцію України до Європейського Союзу.
1 вер. 2017

Здрастуй, школо!

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування.
22 лют. 2017

Тиждень української мови 2017

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у нашій школі. В рамках тижня української мови проводилися тематичні уроки, виховні години, вікторини, виставки літератури та малюнків, де учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови. Для початкової ланки було проведене свято «Мій перший найкращий зошит». Кожна сторінка була цікавою і повчальною. Палко і трепетно звучали віршовані рядки з вуст найменших учасників. Учні 5-11 класів вивчали українську мову під час цікавої вікторини «Подорож океаном рідної мови».
15 лют. 2017

Мій біль - Афганістан

15 лютого для учнів нашої школи. проведена тематична лінійка "Мій біль - Афганістан". Розповіді ведучих чергувалися із віршами про події афганської війни. Афганська війна. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя не одного українця і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин. З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого було проведено виставку дитячого малюнку «Мій біль – Афганістан». Учні в своїх роботах показали бачення тогочасних подій, наскільки змогли передали свої хвилювання і сподівання на встановлення миру.